Fitness Room Fitness  - janeb13 / Pixabay
Bazény a sauny

Kde zakoupit běžecký trenažér, který vám vydrží dlouhou dobu

Běžecké trenažéry jsou ideální v takových případech, kdy chcete formovat a procvičit především dolní polovinu těla. Běhání má však samozřejmě jako takové spousty pozitivních vlivů na celý váš organismus. Vede například ke zvyšování kapacity plic, zvyšuje vám tepovou frekvenci, posiluje a prokrvuje svalstvo, posiluje se váš kardiovaskulární systém a tak podobně.

Pokud je trénink vedený správně, tak dochází také k potřebnému spalování tuků. Pokud si budete chtít pořídit nějaký běžecký trenažér domů, tak se připravte, že se nejedná o vůbec levnou záležitost.

Jakou částku si připravit?

Běžecké trenažéry se totiž pohybují v ceně několika desítek tisíc korun. Ty levnější můžete pořídit například za dvacet tisíc korun, ty dražší klidně i za sto tisíc korun. To se vám spíš vyplatí jít do posilovny, ve které najdete takových přístrojů hodně. Pokud se však přesto budete chtít na nějaké takové přístroje podívat, můžete se mrknout do různých internetových obchodů, které se zabývají prodejem tohoto typu sortimentu. Jedním takovým je například obchod Kettler, jehož internetové stránky fungují také jako eshop.

Velice oblíbeným produktem je zde pak běžecký trenažér Track Motion, který zde můžete pořídit za cenu zhruba kolem dvaceti sedmi tisíc korun.Tento trenažér je vybavený velikou spoustou speciálních funkcí, které jsou připraveny jak pro začátečníky, tak samozřejmě pro velmi pokročilé sportovce.

Magnetický běžecký trenažér

Běžecké trenažéry jsou velice oblíbenými pomůckami zejména v posilovnách a fitness centrech. Pokud byste si jej chtěli pořídit domů, tak je nutno říct, že se nejedná o nijak levnou záležitost.

Přečtěte si:  Víte, jak si vybrat spolehlivou účetní firmu?

Pokud se ale budete chtít na nějaké běžecké trenažéry podívat, můžete navštívit samozřejmě nějaký kamenný obchod s fitness potřebami nebo se můžete samozřejmě podívat do různých internetových obchodů, které se zabývají prodejem tohoto typu sortimentu.

Běžecký trenažér FitLogic

Jedním z velice oblíbených mezi zákazníky je zde běžecký trenažér FitLogic. Pojďme se nyní podívat na pár základních vlastnost a funkcí tohoto běžeckého trenažéru. Celkově je zde k dispozici osmnáct běžeckých programů, přičemž patnáct jich je nastavených již z výroby a další tři si můžete nastavit sami.

Na řídítkách se pak nacházejí snímače vaší tepové frekvence, takže kdyby to s vámi mělo seknout, tak to určitě poznáte. Na přístroji si můžete udělat také test, který vám vypočítá procento tuku ve vašem těle. Při běhu si můžete do držáku odložit pití, mobilní telefon nebo dokonce časopis a tak podobně. Maximální rychlost tohoto stroje je osmnáct kilometrů za hodinu, což je určitě dostačující.

Maximální nosnost je pak zhruba sto dvacet kilo. Tento běžecký trenažér můžete pořídit za cenu zhruba kolem osmnácti tisíc sedmi set korun.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *