Cat Pet Animal Domestic Relax  - MatteoBaronti / Pixabay
Chovatelství a zvířata Obchod a prodej

Hledáte kvalitní krmivo pro svoji kočku? Vyberte si ze široké nabídky krmiva od 4PES.CZ

Kočky jsou často velmi vybíravé a může tedy být i velmi těžké je uspokojit běžným krmivem ze supermarketu. To však vaší kočce nemusí nabídnout potřebnou kvalitu. Naštěstí existují obchody, které vám dokážou nabídnout širokou nabídku krmiv. Mezi ně se řadí i e-shop 4PES.CZ, kde určitě najdete to správné krmivo pro vašeho domácího mazlíčka.

Krmivo a další příslušenství najdete na 4PES.CZ

Najít místo, kde najdete většinu krmiva pro vaše mazlíčky není ani v současnosti zrovna lehký úkol. Málokdo má navíc v této rychlé době čas na to, obcházet různé obchody a hledat krmivo, které bude chutnat zrovna jeho čtyřnohému parťákovi.

Právě to bylo i jedním z důvodů, proč byl založen e-shop 4PES.CZ, kde můžete vybírat z široké nabídky krmiv a příslušenství nejen pro psy, ale i kočky, koně, ptáky či hlodavce. Najdete zde jak krmivo pro štěňata, tak i krmivo pro ty nejmenší hlodavce.

Krmiva pro zvířata Tachov navíc nabízí i odborné poradenství, kdy vám pomohou vybrat krmivo vašemu mazlíčkovi přímo na míru. Z ohlední tak jeho věk, zdravotní stav i preference některých surovin. Nákupem na e-shopu podpoříte i Útulek u Šmudlinky, se kterým obchod dlouhodobě spolupracuje.

Přečtěte si:  Nejen ruční elektrická řetězová pila

Dopřejte svým kočkám kvalitu

U zmíněného e-shopu můžete nakoupit i kvalitní kočičí granule, které jsou vyráběny pouze z kvalitních surovin. Granule pro kočky navíc dokážou vašemu mazlíčkovi nabídnout všechny potřebné živiny, vitamíny a minerály, takže mu nemusíte kupovat žádná další krmiva v podobě kapsiček či konzerv. Pokud máte jakékoli otázky ohledně výběru krmiva či dávkování granulí pro kočky, kdykoli se můžete obrátit na zákaznickou linku e-shopu, kde vám rádi poradí.

Veterinární diety pro kočky na jednom místě

Kromě klasických granulí naleznete v nabídce i speciální veterinární diety, mezi které se řadí i granule pro kastrované kočky. Ty mají totiž často problém s močovými cestami, čemuž je možné předcházet správnou stravou, která obsahuje všechny potřebné živiny a vitamíny. V nabídce se však setkáte i s ostatními dietami určenými pro seniorní kočky, alergiky či obézní kočky.

British Shorthair Cats Pets Bkh - MelaniMarfeld / Pixabay
Hledáte kvalitní krmivo pro svoji kočku? Vyberte si ze široké nabídky krmiva od 4PES.CZ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *