Bydlení a domácnost

Vinylové podlahy se v posledních letech těší velké oblibě. Vybírat mezi nimi můžete ze široké škály designů

Pokládce podlahy se alespoň jednou za život nevyhne žádný smrtelník. Ještě náročnější, než samotná pokládka je však její výběr, který dokáže dát zabrat téměř každému. Investice do podlahy totiž není zrovna nízká, a proto není divu, že se většina lidí snaží hledat opravdu kvalitní alternativy. Jednou z nich jsou i vinylové podlahy, které se v posledních letech těší velké oblibě.

Vinylové podlahy dokážou být opravdu všestranné

Hledání té správné podlahy může být někdy opravdu náročné, a to především proto, že se na trhu najde spousta výrobců, kteří vám budou tvrdit, že právě jejich podlahy jsou ty nejlepší. Mnohem lepší je si v první řadě ujasnit, z jakého materiálu chcete mít podlahu vyrobenou. Běžně můžete vybírat z laminátu neboli takzvané plovoucí podlahy, dřeva nebo dokonce přírodního kamene.

Vlastnosti a některé výhody výše zmíněných vám však dokážou nabídnout i vinylové podlahy, které si za posledních pár let vybudovaly opravdu zvučné jméno. Jejich největší výhodou je především odolnost, kterou se jí téměř žádná podlaha nevyrovná. Můžete tak počítat s tím, že se vám podlaha jen tak nepoškrábe a ani neztratí svoji barvu. Dalším plusem je i voděodolnost podlahy, díky čemuž ji lze položit i třeba v koupelně.

Přečtěte si:  Kvalitní nábytek je základem každého interiéru. Jak na jeho výběr a jak ho efektivně kombinovat?

Vybírejte z desítek jedinečných designů

Vinylové podlahy vás však překvapí i širokou škálou designů, se kterými můžete svůj interiér snadno a rychle dotáhnout k dokonalosti. Pokud se chcete přesvědčit na vlastní oči, kolik různých a jedinečných motivů existuje, můžete navštívit podlahové studio Praha. Tam vám zblízka ukážou všechny nabízená provedení a vy si budete moci naživo vyzkoušet, jak se vám bude po vaší nové podlaze chodit. Navíc si můžete nechat i poradit se samotným výběrem, díky čemuž budete vědět, že jste vsadili na opravdovou kvalitu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *