Gambling Poker Money Chips  - Joa70 / Pixabay
Sport Zábava a volný čas

Poker online zaručeně pobaví

Jednou z nejoblíbenějších karetních her naší planety je stoprocentně poker. Tato hra je zároveň také hazardem, jelikož prostřednictvím hraní pokeru je možné přijít k nemalým finančním sumám. Záleží pochopitelně na tom, kde se poker hraje a jací jsou vaši protihráči. Než přejdeme k samotným klasickým či online hernám, je nutné si říct něco málo o tom, jak se poker hraje, respektive jaké jsou jednotlivé druhy této hry!

Klasické pokerové hry

Na prvním místě bychom měli uvést klasické pokerové hry, mezi které řadíme třeba 5 Card Stud anebo 7 Card Stud. Tyto hry jsou nejčastěji hrány mezi fyzickými osobami někde mimo herny. Stát se ale také může, že na některou ze zmiňovaných variant pokeru narazíte i v některé z heren! Velmi frekventovanými pokerovými variacemi jsou bezesporu třeba varianty Texas Holdem anebo Omaha.

Poker a místa k jeho hraní

Co se týče samotných míst k hraní pokeru, tak volba je prakticky libovolně na samotném hráči. Právě on si totiž vybírá, kde bude pokerovou partii hrát. Klasikou jsou pochopitelně standardní hry mimo kasino, nicméně i v hernách se dá pokerem poměrně slušně zabavit a vydělat nemalou finanční hotovost! Hodně moderní a oblíbenou variantou je určitě poker online. K jeho hraní stačí pouze malé zkušenosti s pokerem a jeho pravidly a chuť do hry. Zapomenout samozřejmě nelze ani na hotovost, kterou je nutné před započetím hry složit! Tato hotovost se odvíjí od konkrétních internetových stránek.

Přečtěte si:  Cvičení vás dokáže udržet v dobré kondici i v pokročilém věku. Jaké aktivity jsou nejlepší?

Online herny bez poplatků

Některé online herny nabízejí dokonce nulové počáteční poplatky v rámci promo akcí, kterými mají nalákat nové hráče! Velmi dobrou variantou pokeru je takzvaný Rakeback pokerRake je v podstatě jakýmsi vstupním poplatkem, který je třeba zaplatit v každé z heren. U Rakeback pokeru jsou přímo vyměřena procenta, která se za určitých okolností hráči vrátí, takže o své peníze kompletně nepřijde!

poker, online
Poker online zaručeně pobaví

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *