cough, inhaler, patient
Zdraví a životní styl

Trpíte častým nachlazením? Zlepšete svou imunitu díky doplňkům stravy

Podzimní období s sebou přináší typické nachlazení, chřipky, angíny a další respirační onemocnění. Někteří lidé na tyto problémy trpí více, jiní zase méně. Chcete tento podzim i zimu přežít bez úhony? V tom případě nezapomínejte na důležité vitamíny, minerály a další přírodní produkty. Jaké užívat?

Šikovné doplňky stravy

Naše tělo je ohromně složitý stroj, kde vše spolupracuje se vším. Každý jeden vitamín i minerál má na starosti stovky různých procesů, jejichž výsledkem je horší/lepší odolnost organismu. Zajímá vás krása a zdraví? Pak se o sebe začněte starat a dopřejte si dostatek mikroživin.

Byliny a minerály

Oblíbenou kombinací, díky níž snížíte riziko vzniku sezónních onemocnění, je jmelí – hloh plus hořčík od výrobce Naturvita. Doplňky stravy obsahující dané byliny a hořčík mají poměrně širokou škálu účinků, jež pozitivně ovlivňují tělo i mysl. Co vše dokážou?

Nejdříve se podíváme na jmelí. Tato bylina pomáhá vašemu srdci a optimalizuje funkci cévního systému. Stejně tak se stará i o snižování špatného cholesterolu (v dnešní době je cholesterol ohromně rozšířený problém).

Přečtěte si:  Zdravá výživa jako cesta k zdraví, vitalitě a štíhlé linii

Hloh také podporuje srdeční funkci, přičemž se postará i o zvýšené zásobování těla kyslíkem.

A hořčík? V tomto případě se bavíme o nejdůležitějším minerálu, který je zodpovědný za stovky a stovky procesů v těle i mysli. Pomáhá proti křečím, zlepšuje regeneraci svalstva, zkvalitňuje spánek, bojuje proti stresu a úzkostem a tak dále.

Kde vlastně koupíte opravdu poctivé přírodní produkty za přijatelné ceny? Mrkněte se třeba na internetové stránky známého e-shopu Gigalékárna, kde v současné době najdete jmelí, hloh a hořčík za cenu okolo sto korun. Chcete si užít maximální efekt? Dávkujte jednu kapsli dvakrát denně. V žádném případě zmíněnou dávku nepřekračujte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *