Bathroom Sign Vintage Bathroom Sign  - flutie8211 / Pixabay
Bydlení a domácnost Nábytek Obchod a prodej

Dřevěná vana a umyvadlo – neobvyklý luxus pro vaší koupelnu

Říkáte si dřevo a koupelna?  To nejde moc dohromady, v koupelně je přece vlhko a dřevo je na vodu velmi citlivé. Nyní si díky přelomové technologii používané na úpravu povrchu dřeva můžete dopřát  dřevěnou podlahu, dřevěnou vanu, dřevěné umyvadlo nebo koupelnový nábytek, který vydrží i pro další generace, s propracovaným líbivým designem a nadstandardní kvalitou. No prostě luxus!

Poznejte nepoznané

Představte si ten pocit, kdy se jdete koupat, vstoupíte do koupelny, podlaha nestudí,  pocítíte příjemný dotek dřeva.  Lehnete si do dřevěné vany a můžete tak mít kus přírody přímo ve vaší koupelně. Dřevo bylo vždy hojně využíváno ve všech interiérech, v mnoha kombinacích a variacích a  nyní je možné díky nejmodernějším technologiím rozšířit možnosti použití dřeva také na koupelny a to Vám umožňuje  zažít ten hřejivý pocit z dotyku dřeva.

Dřevo v koupelně přináší nadčasovost

Dopřejte potěšení svým smyslům a nechte se unést krásou atraktivních dřevěných van a dřevěných umyvadel, která jsou díky svému nadčasovému designu, funkčnosti a technologické dokonalosti designerskými skvosty, které se stanou klenotem vaší koupelně. S dřevěnou vanou či umyvadlem získá vaše koupelna nadčasový vzhled a bude na vás působit příjemným teplým dojmem. Díky výběru těch nejkvalitnějších materiálů, ruční výrobě a odbornému zpracování můžete mít i vy koupelnu svých snů, která nezestárne.

Přečtěte si:  Plastová a hliníková okna a dveře DAFE

Precizní kousky s dlouhou životností

Objednejte si luxusní dřevěnou vanu, umyvadlo na míru nebo jen krásný dřevěný doplněk do koupelny a můžete se potom spolehnout na zcela individuální přístup k vašemu interiéru. Láska k dřevu, nápaditost a novátorský přístup k řešení konkrétních požadavků vám zaručí nadstandardní výsledek. Na výrobu dřevěných van, umyvadel a koupelnového nábytku je použito kvalitní masivní tvrdé dřevo, většinou americký ořech, který při dodržení doporučení výrobce na užívání zaručuje životnost minimálně 10 let.

Přijďte i vy do Centra dřevěných podlah™ a vneste do vaší koupelny kus přírody, který vás příjemně naladí a dodá vašemu interiéru novou energii.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *