Saw Fire Fighters Chainsaw Trees  - maja7777 / Pixabay
Bydlení a domácnost Obchod a prodej

Nejen ruční elektrická řetězová pila

Chataři, chalupáři i zahrádkáři čas od času určitě ocení kvalitní pilu, níž mohou řezat a krájet, kdykoli a jakkoli se jim zamane. Nicméně výběr vhodné pily je podřízen jejím technickým specifikacím, jako je hmotnost a délka lišty, také je potřeba vzít v úvahu její hlučnost a třeba i způsob napájení.

Podle napájení rozlišujeme dva základní typy a sice motorové pily benzinové a elektrické. Benzinové, jak název napovídá, potřebují ke svému pohonu benzin, elektrické pily jsou vhodným řešením tam, kde je k dispozici elektřina.

Poradíme, jak vybrat tu pravou

Zatímco řetězové motorové pily s benzinovým pohonem jsou vhodné i v místech vzdálenějších civilizaci, elektrické řetězové pily jsou výhodné svou nízkou hlučností, můžete s nimi tedy řezat i na zahradě svého domu, aniž byste riskovali zbytečné sousedské spory. Takovéto pily jsou dostatečně výkonné a nevyžadují přílišnou údržbu řetězu. Výhodou elektrické pily je bezpochyby fakt, že nemusíte míchat olej a benzín, stejně tak se nemusíte zajímat o možné problémy se sytičem nebo palivovým filtrem.

Přečtěte si:  Hledáte kvalitní krmivo pro svoji kočku? Vyberte si ze široké nabídky krmiva od 4PES.CZ

Použití elektrické pily je také snadné, musíte akorát nalít olej, kterým promažete řetěz, zapojíte ji do elektriky a řežete. Nespornou výhodou jsou také snížené provozní náklady.

Vybírat můžete z několika velkých, významných výrobců

Širokou nabídku poskytuje firma Bosch, produkující vysoce kvalitní výrobky, k nimž poskytuje náležitý servis. Jinou značkou je potom NAREX, jenž na trhu figuruje více než osmdesát let.

Nová elektrická řetězová pila může být i vaše. Stačí neváhat a ohlédnout se po kamenných a elektronických obchodech, jedním takovým e-shopem nabízejícím kvalitní výrobky za rozumné ceny je i levneelektro.cz. Krom široké nabídky zde také najdete recenze výrobků od spokojených zákazníků a spoustu jiných, doplňkových služeb, včetně možnosti prodloužené záruky.

pila, motorová, dřevo, strom
Nejen ruční elektrická řetězová pila

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *