Christmas Gifts Kids Box Red  - Darbagan / Pixabay
Hračky a dárky Obchod a prodej

Vánoční aktuality – dárky pro děti a dárky pro seniory

Děti si vánoce užívají nejvíc ze všech. O tom třeba není moc diskutovat a právě proto bychom se měli pokusit jim je co nejvíce zpříjemnit. I letos můžete vybírat ze široké nabídky pro děti jakéhokoliv věku.

Kurz keramiky

Máte doma malého umělce? Nechte ho rozvíjet schopnosti a ještě si vyzdobte byt jeho výrobky. Vaše dítě si vyzkouší práci na hrnčířském kruhu i modelování a vy se budete moci spokojeně koukat, jak se mu daří. Vánoční dárek od rodičů, kteří podporují přirozenou dětskou kreativitu.

Pronájem skákací trampolíny

Pokud je vaše dítě stále plné energie a vy nevíte, kam ji usměrnit, zkuste trampolínu. Vaši potomci budou skákat radostí nejen o vánocích, až zjistí jakým vánočním dárkem byli obdarováni. Zároveň se díky tomu stanete dospěláckou hvězdou každé dětské party. Může být pro rodiče větší pocta, než uznání vlastního syna nebo dcery?

Osadníci z Katanu

Klasická desková hra, která si získala miliony příznivců po celém světě. Díky ní může vaše dítě snadno rozvíjet komunikační dovednosti, představivost a zdravý úsudek. Navíc stráví víc času s vámi a nad stolem s hrací deskou zavládne ta pravá vánoční pohoda.

Dárky pro seniory

Někteří senioři mají pocit, že se na ně o vánocích zapomíná. V našem případě to rozhodně neplatí a vy si u nás vyberete množství věcí určené pro starší lidi. Staňte se milovaným potomkem nebo vnoučetem i díky vánočním dárkům.

Přečtěte si:  Kvalitní chladničky od ETD – do malé i velké kuchyně!

Dárková sada pro seniory

I když se tělo přirozeně opotřebovává, můžeme tento proces úspěšně zpomalit. Nabízíme vám proto soubor přípravků na zlepšení paměti, podporu imunitního systému. To vše spolu s vonnými oleji a dalšími přípravky zpříjemňujícími život. To vše v balení, které pod stromkem rozhodně ostudu neudělá.

Zlatá růže

Výjimečný dárek pro výjimečnou babičku. Právě tím je zlatá růže s certifikátem pravosti. Okázalá ozdoba interiéru, která ukazuje na pravou osobnost. Tato růže neopadá, nevadne a i díky tomu se stává jedinečným symbolem pro ženu s velkým Ž. Tento vánoční dárek je dopraven v úhledné krabičce.

Nordic walking

Potíže s chůzí? Nikdy víc díky novému trendu – nordic walking. Chůze s holemi pomáhá pohybovému aparátu, což snižuje opotřebení kloubů. Díky tomuto pobytu v Mariánských lázních si vaše babička (nebo dědeček) nordic walking zamiluje a váš nápad nezůstane bez odměny.

Dítě, radost, dárek
Vánoční aktuality – dárky pro děti a dárky pro seniory

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *