Woman Fireplace Mug Coffee Cozy  - VisionPics / Pixabay
Bydlení a domácnost Obchod a prodej

Chladná rána zachrání stylová kamna

Tak už jsou tu zase ta chladná rána. Když jdou lidi ráno do práce, choulí se do svetrů a pára jim jde od úst. Teplota mnohdy nepřesáhne 12 stupňů. Ranní probuzení nás vůbec z postele neláká. Ti, kdo mají doma svá vlastní kamna, či krb, se nám ostatním závislým na ústředním topení mohou jen smát.

Krby i kamna totiž představují komfort i energetickou úsporu. Nemusíte se bát, dnešní KAMNA dokáží to, co ještě před nedávným časem dokázaly pouze krby.  Právě proto dnes patří krby i kamna k nejvyhledávanějším prostředkům k domácímu vytápění prochladlých místností.

KKK – kvalita na každý den

O výhodách krbů a kamen ví své firma KKK – Zlín, která patří k renomovaným prodejcům v České republice s více než 14 letou praxí. Na svém eshopu kkk-zlin.cz nabízí kvalitní produkty od více než 25 proslulých českých i zahraničních výrobců. Na svém portále nabízí kachlová a krbová kamna, sporáky, peletová kamna, zahradní krby, krbové vložky a příslušenství. Kromě eshopu mají kamenný obchod ve Fryštáku, kde si můžete vybrat z celkem 40 různých modelů.

Přečtěte si:  Netradiční zážitky, které jistě potěší

Krby, stylová kamna a jejich výhody

Kromě komfortu kamna představují nejen útulný domov, ale i úsporu energií a skvělou relaxaci. V posledních letech je kladen velký důraz i na design, a proto si můžete vybrat z originálních produktů vyrobených z různých materiálů. Jedná se například o různé kombinace skla a nerezu, či keramiky a plechu anebo kamene a plechu. Velkou výhodou moderních kamen je i mobilnost, kdy si je v rámci architektonických úprav domu, můžete posunout tam, kam vám to bude nejvíce vyhovovat.

Zahradní krby

Samostatnou, ale velice oblíbenou kapitolu posledního desetiletí představují zahradní krby. Lidé zahradní krby vyhledávají díky pohodlí a příjemnému posezení v jejich blízkosti. Součástí zahradních krbů bývá i možnost opékání, grilování a uzení masa.

Fireplace Fire Read Book Flames - ivabalk / Pixabay
Chladná rána zachrání stylová kamna

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *