Business People Handshake  - geralt / Pixabay
Bazény a sauny

Společnosti s.r.o. a jejich prodej

V případě, že potřebujete svoji vlastní společnost s.r.o. a nemáte čas a možná ani chuť běhat po úřadech a podepisovat všemožné listiny, máme pro vás typ na to, jak se těmhle problémům vyhnout. Vyhledejte si firmu, která má ve své nabídce založení anebo prodej „eseróček.“ Je to tak jednoduché. Stačí zadat požadavky a pokud nemáte čas, můžete toto odeslat elektronickou poštou.

O vše bude postaráno k vaší spokojenosti

Jako jedna z nejrychlejších možností začít podnikat se svojí vlastní společností, je zakoupení takzvané Ready made s.r.o. V doslovném překladu to znamená – kompletně připravený. Jedná se o společnost, která byla založená přímo za účelem jejího prodeje. Tyto Ready Made s.r.o. nikdy nevykonávaly žádnou činnost, tudíž jsou bez jakékoliv historie, bez závazků, pohledávek a mají splacené veškeré základní jmění.

Při zakoupení této společnosti můžete začít podnikat během několika hodin. Jak už sám název napovídá, jsou tyto s.r.o. připraveny k okamžitému prodeji, se všemi právně podloženými doklady. Prodej a změna majitele nabývají právní moci v den podpisu dokumentů. Jak sami vidíte, i taková na pohled složitá transakce, jako prodej firmy, je ve skutečnosti velice jednoduchá, pokud se svěříte do rukou odborníků.

Kdy je prodej společnosti s.r.o. výhodný pro vaše podnikání?

Pokud podniká společně více partnerů anebo jen potřebujete působit opravdu profesionálně, je společnost s.r.o., nejvhodnějším způsobem podnikání. Toto je nejběžnější typ obchodních společností. A ať už máte důvod k založení s.r.o. jakýkoliv, nejlépe vám poradí a pochopitelně pomohou firmy, které se tímto zabývají. Zabezpečí vám založení vlastní společnosti, se kterou budete úspěšný rozjezd svého podnikání. Po vzájemné konzultaci vašich požadavků, jsou vypracovány všechny potřebné dokumenty.

Přečtěte si:  Zastřešení bazénů šetří peníze a vypadá dobře

Zakládání s.r.o. není složité

Zakladání s.r.o., nemusí být tedy nutně noční můrou, těch, kteří by rádi podnikali se svojí společností. Další nabídkou těchto firem je možnost poskytnutí sídla. Tato služba je velice atraktívní jak pro začínající, tak pro zkušenější podnikatele. Dokáže vám ušetřit spoustu peněz za vysoké pronájmy kanceláří. A pokud vaše firma kancelář nepotřebuje, je tato služba pro vás více než výhodná. Vždyť taková virtual office splní všechny požadavky, jako klasická kancelář. Jen s tím rozdílem, že se o nic nemusíte starat, neboť služby ve spojitosti s touto virtuální kanceláří, jsou k nezaplacení.

Handshake Contract Agreement - geralt / Pixabay
Kdy je prodej společnosti s.r.o. výhodný pro vaše podnikání?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *