woman, portrait, people
Zdraví a životní styl

Kolagenové perly se skvalanem od značky Think BIO

V současné době se do popředí prodírá hydrolyzovaný kolagen, který se prezentuje jako doplněk stravy proti stárnutí a dokáže redukovat vrásky, zmírnit bolesti kloubů a zlepšit celkové zdraví kostí. Kolagen obsahuje aminokyseliny, což jsou stavební kameny bílkovin. Hydrolyzovaná forma kolagenu, známá také jako kolagenní peptidy nebo hydrolyzát, se snadno vstřebává do krevního oběhu. V oblasti péče o pleť stojí za zmínku kolagenové perly se skvalanem od značky Think BIO, na které se v následujících řádcích zaměříme.

Zastavte stárnutí

Stárnutí člověk sice nezastaví, ale můžete jeho projevy alespoň oddálit. Právě k takovému účelu slouží kolagenové perly se skvalanem, které ve své podstatě obsahují usušený hydrolyzovaný kolagen, kyselinu hyaluronovou a skvalan. Kolagen jako takový má pozitivní vliv na elasticitu a pevnost pokožky, zatímco skvalan společně s kyselinou hyaluronovou zajišťují dostatečnou hydrataci, výživu a obnovu kožní bariéry.

Kolagen tvoří přibližně 90 procent střední vrstvy kůže, a proto není pochyb, že se jedná o důležitou složku, jejíž úbytek je okamžitě viditelný. Právě z daného důvodu se používá kolagen na pleť, protože ta nebude tak rychle stárnout.

Přečtěte si:  Problémy středního věku a jak na ně?

Po čtyřicítce máte jen poloviční množství kolagenu

S rostoucím věkem se i rychleji ztrácí kolagen z pleti, přičemž po čtyřicítce této složky máte v pokožce pouze poloviční množství. Kolagenové perly jsou určené ke každodennímu použití. Pokud k nim zakoupíte ještě i pleťovou hruškovou esenci WHAMISA, eliminujete tím redukci pigmentových skvrn.

Kolagenové perly se dají rozpouštět v jakémkoliv toniku. Stačí si vybrat přímo na stránce PURE DISTRICT zaměřené na krásu. Začněte věnovat pleti náležitou pozornost. Dosáhnete tak krásné a zdravé pleti, a to i v pokročilém věku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *