Hospitality Fridge Hand Door  - mohamed_hassan / Pixabay
Bydlení a domácnost Obchod a prodej

Kvalitní chladničky od ETD – do malé i velké kuchyně!

Když se řekne nepostradatelný pomocník v každé kuchyni, rozhodně se vám jako první vybaví lednice, lednička nebo také jinak chladnička.

Podle toho v jaké životní fázi se momentálně nacházíte, tak budete hledat i konkrétní ledničku. Nabídka je více než široká. Do malé kuchyně budete hledat malou ledničku, jestliže jste už početná rodina, bude pro vás ideální kombinovaná lednice, jestliže patříte ke gurmánům a jídlo je pro vás vášní, budete doslova nadšeni z amerických lednic. Při výběru správné ledničky hraje důležitou roli mnoho faktorů. Jedním z nich je například její objem, rozměr a také samozřejmě energetická třída.

Společnost ETD nabízí opravdu širokou nabídku chladniček, které jsou jak volně stojící, tak i vestavěné. Z těch volně stojících mají velkou oblibu například americké chladničky, dále ty kombinované, monoklimatické chladničky, nebo ty s vnitřním mrazákem. Velkým hitem jsou i chladničky s vinotékou. Samozřejmě všechny za sympatické ceny.

Zárukou kvality těchto chladniček jsou i jejich výrobci, mezi které patří například: BEKO, BRANDT, PHILIPS, BRAUN. Dále také například BLOMBERG, LIEBHERR, BAUKNECHT, SIEMENS, PHILCO, GORENJE, WHIRLPOOL, AMICA, MIELE, a TEKA.

Hit jménem americká chladnička

Výhodou těchto amerických chladniček je jejich velmi atraktivní vzhled a bezesporu také velká kapacita objemu, která je ideální pro velké množství jak potravin, tak i nápojů. Ve svém objemu americké ledničky častokrát až dvojnásobně převyšují chladničky kombinované.

Díky dvěma křídlovým dveřím máte mnohem větší úložný dveřní prostor, který je perfektní pro vyšší položky jako například větší láhve. S několikalitrovou láhví už tedy nebude žádný problém.

Další skvělou výhodou je, že po jejím otevření máte okamžitě celkový přehled o tom, co v ní je a není. Ten oceníte rozhodně i při jejím čištění.

Americké chladničky dokáží uchovat jídlo mnohem déle čerstvé a tudíž i zdravější. K tomu je ve velké míře nápomocný i vzduch uvnitř chladničky. Jestliže hledáte tu správnou americkou ledničku za přijatelnou cenu, našli jste to pravé místo.

V nabídce společnosti ETD si je můžete vybrat o renomovaných výrobců, jako jsou například BLOMBERG,LIEBHERR, BAUKNECHT, BEKO a SIEMENS.

Monoklimatické chladničky

Jestliže nepotřebujete chladničku, která dokáže uchovávat i mražené potraviny, je naprostým ideálem právě monoklimatická chladnička, která potraviny v ní uchovává při teplotě v rozmezí od 1 do 10 stupňů celsia.

Mezi základní charakteristiky monoklimatických chladniček patří například čistý interiér s průhlednými prvky uvnitř, jako je tomu u zásuvek pro zeleninu. Dále také pro lepší přehled celého prostoru přihrádky dveří a praktické výškově přestavitelné police. Tyto poličky se velmi efektivně udržují a zejména menší potraviny uchované v chladničce nemají šanci propadnout dolů, jako tomu často bývá u poliček drátěných. V případě, že něco rozlijete, nemusí vás jímat hrůza, že tekutina přeteče dolů. Všechny poličky a přihrádky jsou vyrobeny tak, aby byly maximálně praktické a efektivní.

Přečtěte si:  Kvalitní nábytek je základem každého interiéru. Jak na jeho výběr a jak ho efektivně kombinovat?
Water Bottle Empty Fridge Fridge  - difisher / Pixabay
difisher / Pixabay

Další velmi praktickou výhodou je zabudovaný systém automatického odmrazování, což ocení rozhodně každá domácnost. Už dávno neplatí, že při odmrazování ledniček a mrazáků během chvíle vzrostlo množství potravin, které se musely nejlépe hned spotřebovat. Nepraktické odmrazování je dávno pro dnešní moderní spotřebiče utopickou představou, kterou najdete už jen v historických knihách. S moderními technologiemi dnešní doby se ledničky a chladničky odmrazují samy, bez vaší účasti. Další výhodou, kterou určitě oceníte u monoklimatických chladniček, je jejich tichý chod. Hučení elektromotoru vaší ledničky ve tři ráno už je tedy také záležitostí historie.

Kombinované chladničky

Jejich výhodou je, že mají oddělený prostor určený pro chladničku a pro mrazničku. Z velkého množství, které je dnes nabízeno, si můžete vybrat, zda si přejete mít mrazák dole, či nahoře. Právě kombinované chladničky jsou perfektní volbou pro ty, kteří dávají přednost většímu prostoru věnovanému mrazničce. U této možnosti se chladící prostor nachází z praktických důvodů nahoře, nad mrazícím prostorem.

Podle toho, jak je chladící prostor proveden je můžeme dělit na dvoje. První je jednokompresová kombinace chladniček, které jsou opatřeny jedním kompresem a také jedním chladícím okruhem. Pomocí termostatu je řízena teplota chladničky, tudíž není přesně udržována teplota v mrazáku, ale právě podle chladničky. Druhou možností jsou dvoukompresové kombinace chladniček, které se vyznačují dvojími chladícími okruhy, které jsou oddělené a řízené nezávisle na sobě. Zaručují tak přesnou teplotu v každém z nich.

Vinotéky

Jestliže patříte k vášnivým milovníkům vína, rozhodně by ve vaší chladničce neměla chybět vinotéka, nebo-li chladící vitrína pro víno. Jejich primární funkcí je poskytnutí vínu ideální teplotu, kterou potřebuje. Což je například teplota v rozmezí od 5 do 15 stupňů celsia, vlhkost nad 80%, zabránění UV záření a samozřejmě zvukové izolaci, která je důležitá proto, aby nebyl narušen sediment vína.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *