macha lake, evening, dusk
Cestování a dovolená

Nově zrekonstruované bungalovy Elite nabízí ubytování v srdci české přírody

Bungalovy Elite se nachází v oblíbené turistické oblasti Máchova jezera, konkrétně v malebné lokaci Staré Splavy. Tato lokalita je známá svým bohatým rekreačním vyžitím a překrásnou přírodou. Od Máchova jezera, které je oblíbeným cílem turistů i místních obyvatel, vás dělí jen krátkých 700 metrů pěšky lesem. Máchovo jezero ubytování v bungalovech Elite je tedy ideální volbou pro všechny, kteří si chtějí užít dovolenou v srdci české přírody.

Vsaďte na kvalitu a bohatou výbavu

Bungalovy Elite prošly nedávnou rekonstrukcí, která zahrnovala kompletní výměnu nábytku a novou instalaci kuchyňských linek, sprch a WC. Každý bungalov je plně vybaven pro vlastní vaření, což zahrnujeme i mikrovlnnou troubu, varnou konvici a nádobí. Proto pokud si chcete obstarat vlastní stravování, bungalovy Elite vám poskytnou vše potřebné.

Kvalitní a chutné stravování je důležitou součástí každé dovolené

Pokud vám však na dovolené nevyhovuje vlastní vaření, máte možnost využít místní kuchyni. Nabízí standardně polopenzi pro větší skupiny, ale je možné domluvit i plnou penzi. Ubytování Staré Splavy v bungalovech tak představuje pohodlnou volbu pro všechny typy návštěvníků.

Přečtěte si:  Ubytování na Lipně: Relaxujte, sportujte, bavte se

Výběrem ubytování v bungalovech Elite jistě chybu neuděláte

Vybrat si pro svou dovolenou ubytování v bungalovech Elite znamená vybrat si komfort, pohodlí a nezávislost. Díky plnému vybavení můžete strávit čas přesně podle svých představ a potřeb. Ať už máte rádi aktivní dovolenou plnou výletů a sportování, nebo dáváte přednost klidnému odpočinku v krásném prostředí, bungalovy Elite vám to všechno umožní.

Ubytování v bungalovech Elite je ideální volbou pro rodiny s dětmi, skupiny přátel, páry i jednotlivce. Díky flexibilitě a široké škále služeb, které jsou nabízeny, se tak může každý cítít jako doma. Vaši dovolenou u Máchova jezera si tak užijete naplno a bez starostí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *