Camera Pen Diary Diary Diary  - Jeny / Pixabay
Obchod a prodej

Kde zakoupíte jedinečné diáře Moleskine

Díky značce Moleskine můžete získat úplně novou zkušenost s vedením diáře. Zapomeňte na léta, kdy jste s sebou vláčeli těžkou a nevzhlednou knihu, ve které jste s obtížemi hledali svoje úkoly a poznámky! Diáře Moleskine jsou maximálně přehledné a jsou vyrobeny z luxusního papíru, na který se vám bude skvěle psát. V síti knihkupectví Dům knihy si můžete vybrat z jejich široké nabídky za výhodné ceny.

S podobnými typy zápisníků se bylo možné setkat na přelomu 19. a 20. století, kdy představovaly specialitu malých vazačských firem. Mnozí významní spisovatelé a malíři této doby používali ručně vázané zápisníky k zachycení svých okamžitých myšlenek, dojmů, představ a nálad. Na mnoho dalších let se z nich staly exponáty, které jsme mohli obdivovat v evropských muzeích a galeriích. Diáře Moleskine se nyní snaží tuto polozapomenutou tradici oprášit. Můžete díky nim získat podobnou zkušenost, jako měli Oscar Wilde, Ernest Hemingway, Vincent van Gogh nebo Pablo Picasso!

Skvělý design a další přednosti

Možná vás trochu překvapí, že na diáře Moleskine narazíte spíše v regálech knihkupectví než v běžných papírnictvích. Důvodem je jejich skvělý design, který je posunuje na trochu jinou dimenzi, než jakou představuje standardní papírenské zboží. V nabídce knihkupectví Dům knihy se můžete setkat se širokou škálou diářů, zápisníků, deníků či fotoalb této skvělé italské značky. Za výhodnou cenu si je můžete koupit v internetovém obchodě nebo přímo v některé ze 46 kamenných poboček společnosti Kanzelsberger, které jsou rozesety po celé České republice. Diáře si zde můžete v klidu prohlédnout a vybrat si typ, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Přečtěte si:  Efektivní způsob propagace nemusí stát desetitisíce – nechte si vyrobit multifunkční šátky na míru

K dispozici jsou varianty s tvrdou i měkkou vazbou

Luxusní papír se zaoblenými rohy se vyrábí bez obsahu kyselin a je příjemný na omak. Dobře vstřebává inkoust a při gumování nedochází k jeho opotřebení. Díky elastické pásce se vám diář nebude ve vaší tašce či kabelce samovolně otevírat. Sešívaný hřbet pro změnu zajišťuje, že se bude otevřený diář nacházet vždy ve vodorovné poloze. Na zadní předsádce najdete praktickou kapsu na ukládání dokumentů. Nejoblíbenější rozměry jsou 9×14 cm a 13×21 cm.

Mezi oblíbené varianty patří týdenní diáře na období jednoho a půl roku. Na úvodních stránkách naleznete přehledné roční a měsíční plánovací kalendáře. Dále je potom každému týdnu vyhrazena samostatná dvojstrana – v levé části jsou kolonky pro jednotlivé dny, pravá linkovaná část pak slouží k dalším poznámkám. K diáři je přiložena také sada štítků a samolepek, které můžete použít pro zvýraznění vašich záznamů. Pokud by se vám zdála týdenní varianta málo obsáhlá, můžete si zvolit také diář se zvláštní stranou pro každý den.

Cigarette Diary Comment Hands  - JAKODOMA / Pixabay
JAKODOMA / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *