Factory Building Industrial Plant  - wir_sind_klein / Pixabay
Auto Moto

Co nákupem manipulační techniky získáte?

Důvodů, proč mít ”ještěrku” i ve svém skladu je hned několik!

Bezpečnější podmínky práce pro sebe či své zaměstnance

Manipulace s těžkým nákladem je vždy tak trochu nebezpečná, zvláště pokud nejsou dodržovány bezpečnostní podmínky práce a není použitá kvalitní technika.

Bezpečné převážení uskladněného zboží

Vysokozdvižný vozík pomůže při převozu těžkých balíků, zboží i všeho, co je třeba přemístit, naložit, vyložit atd. Existuje celá řada typů a modelů, jenž se liší velikostí, funkcemi, výrobcem a především pak cenou. Pakliže si nemůžete dovolit nákup nové techniky, variantou je odkup již použitých, ale plně funkčních strojů. V případě nákupu bazarové manipulační techniky nezapomeňte na kontrolu fungování a pravidelné servisovány, které je třeba i u vozíků nových.

Forklift Worker Warehouse Forklift  - ekenamillwork / Pixabay
Co nákupem manipulační techniky získáte?

Pravidelným servisem zajistíte bezproblémový chod a delší životnost

Předpokladem bezpečného fungování skladu je i správná obsluha manipulační techniky. Její řidič by měl být k této činnosti způsobilý. Stejně tak jako v případě řízení motorového vozidla, i na vozík je třeba mít řidičský průkaz, respektive průkaz obsluhy motorových vozíků. Chcete-li tento průkaz získat, je třeba absolvovat kurz na vysokozdvižný vozík. Úspěšným vykonáním testů získáte nejen průkaz, rovněž však praktické dovednosti, jenž využijete v praxi. Kurz je pak třeba opakovat v rámci pravidelných školení.

Přečtěte si:  Poradíme, jak vyměnit poškozené autosklo

Dostupnost uskladněného zboží

S rostoucím ziskem společnosti jde ruku v ruce i rozšiřování nabídky, a tedy i skladu. Na zvětšování úložných prostorů vaší firmy je třeba reagovat nákupem odpovídající techniky. Potřeba jsou nejen klasické ještěrky, ale také ruční elektrické vozíky. Vhodně zvolení pomocníci vám usnadní dostupnost ke zboží.

Disponuje váš sklad správnou technikou?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *