Zdraví a životní styl

Problémy středního věku a jak na ně?

Muži i ženy ve středním věku čelí mnoha potížím. U žen nastupuje menopauza, se ztrátou síly a zájmu o sex se potýkají i muži. Lidské tělo začíná být v tomto věku náchylnější k ukládání tuku a mění své proporce. Obvykle ne k lepšímu. Nejčastěji skloňovaným pojmem je v této souvislosti libido. O co jde a jak ho podpořit?

Sexuální touha na ústupu

To, že je vám přes čtyřicet nemusí znamenat, že váš sexuální život končí. Existuje několik strategií, které mohou pomoci zvýšit libido a zlepšit sexuální uspokojení ve středním věku. Jednou z možností je vyzkoušet různé formy stimulace nebo aktivity, jako je sexuální terapie, masáže nebo dokonce jóga. V některých případech může být nutná medikace, zejména pokud do libida zasahují zdravotní problémy. Kromě toho by se páry měly zaměřit na vytvoření atmosféry, která podporuje komunikaci a intimitu. Svůj sexuální život ale můžete podpořit také některými doplňky stravy, například pomocí kotvičníku.

Zelená viagra

Není nutné sahat hned po modré pilulce. Existují i šetrnější ryze přírodní prostředky, které mohou pomoci. Jedním z nich je kotvičník, bylinka, kterou si můžete sami vypěstovat. Ale také si ji můžete pořídit ve formě prášku vyrobeného ze sušené nati. Kotvičník pomáhá zlepšit sexuální touhu a výkonnost u mužů a žen po čtyřicítce. Kotvičník vám dodá energii, takže budete schopni podávat výkony zase jako za mlada. A to nejen v sexuální oblasti. Účinky kotvičníku rádi využívají i sportovci.

Přečtěte si:  Redukce nadváhy s profesionály

Spása sportovců

Kotvičník si oblíbili také sportovci díky jeho schopnosti pozitivně regulovat hladinu testosteronu u mužů a estrogenu u žen. To může vést k lepšímu výkonu svalů a větší výdrži. Díky tomu budete moci více trénovat a posilovat své svaly. A také budete mít více energie. V této oblasti jde o propojené nádoby. Pokud máte energii, nesedíte na gauči a máte chuť více trénovat. Díky tomu jste silnější a odolnější a vytrvalejší. Shrnuto a podtrženo, kotvičník je skvělým přírodním prostředkem pro zvýšení libida a zlepšení sexuálního uspokojení ve středním věku. Může vám pomoci získat zpět mladistvý elán a energii. A může vás také posílit a učinit odolnějšími vůči únavě, takže můžete více trénovat a zůstat zdraví.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *