Teleprompter Camera Reporter Woman  - Studio-Lannach / Pixabay
Hračky a dárky Obchod a prodej

Netradiční zážitky, které jistě potěší

Každý z nás ve skrytu duše touží po něčem zajímavém a neobvyklém. Pokud jste se přistihli, že v práci čekáte na to, až se stane nějaká pohroma jenom proto, aby jste neprožili opět stejnou rutinu, musíte s tím ihned něco udělat. Skvělým řešením jsou zážitky, které pro Vás připravila zážitková agentura Impresio.eu. Pokud toužíte po něčem opravdu speciálním a chcete se na chvíli dostat tam, kde se běžně nepodíváte, vyberte si jeden ze spousty zážitků .

Máte sedavé zaměstnání a celý den hledíte do počítače

Pokud je odpověď na tuto otázku kladná, určitě s velkým nadšením uvítáte den na farmě. Staňte se na jeden den farmářem a užívejte si situace, které jsou pro kovboje denní rutinou. Budete nejen kydat hnůj, starat se o prasata a hřebelcovat koně. Na koni se také projedete a navíc si můžete vyzkoušet, jaké to je nakrmit klokana. Den farmářem je skvělou změnou pro všechny, kteří již zapomněli, že něco existuje také příroda a nejen ruch velkoměsta.

kovboj, kůň
Netradiční zážitky, které Vás vytrhnou ze všedního dne

Jaké je to být televizním reportérem

Pokud sledujete zprávy a různé televizní magazíny, možná chcete vědět, jaké je to být jeden den televizním reportérem. To, co na první pohled vypadá jako velmi snadná práce je ve skutečnosti velmi náročné zaměstnání, které vyžaduje velkou dávku trpělivosti. Na vlastní oči se přesvědčíte, jaká je rutina televizních reportérů a pod vedením profesionála se naučíte, jaké to je pracovat s kamerou a hlasovým projevem. V praxi si vyzkoušíte, jaké to je do éteru pokládat otázky. A kdo ví, třeba v sobě objevíte skrytý talent.

Přečtěte si:  Ženy a kabelky – označení, jež patří neoddělitelně k sobě

Sladký dárek a zajímavá inspirace

Pro všechny milovníky cukrovinek je připraven netradiční zážitek v podobě výroby čokolády. Čokoláda je fenomén a pokud Vás zajímá, jak se z ní vyrábí nejrůznější produkty, můžete se zúčastnit skvělého kurzu pod dohledem nejlepších cukrářů. Tento zážitek jistě ocení nejen osoby, které si od rána do večera tuto úžasnou pochutinu dopřávají, ale všichni, které zajímá pozadí procesu výroby cukrovinek.

Milk Splash Splashing Chocolate - bellergy / Pixabay
bellergy / Pixabay

Agentura na zážitky Impresio.eu přinese do Vašeho života něco nového. Díky zážitkům se opravdu nebudete nudit a podíváte se tam, kam by jste se za jiných okolností v životě nepodívali. Nezáleží na tom, zda si vyberete farmu či na vlastní kůži vyzkoušíte, jaké je to být reportérem, každý zážitek je naprosto unikátní a nezapomenutelný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *