Mortgage Realtor Real Estate  - mohamed_hassan / Pixabay
Bydlení a domácnost Ekonomika a finance

Chtějte dům s nízkými provozními náklady – mít ho můžete i na klíč

Ceny energií jsou v poslední době velmi diskutované. A není tedy divu, že se snažíme najít úsporu všude tam, kde to jen jde. A to i v oblasti výstavby domů.

Pravé proto musí moderní dům na klíč splňovat především celou řadu nízkoenergetických (a také nízkoemisních) kritérií. Všeobecně totiž platí, že vhodně zvolená izolace a další prvky vám dokážou v konečném důsledku ušetřit zdaleka nejvíce.

Nechte si postavit bydlení přesně podle sebe

Pokud se mluví o nízkoenergetickém bydlení, přicházejí obvykle na přetřes nejrůznější developerské projekty. Ovšem možná je samozřejmě i individuální stavba domu na klíč na vašem pozemku a podle vámi navrženého nebo alespoň schváleného projektu.

Ale abyste nemuseli platit návrh projektu už od počátku a vyhazovat tak zbytečně desetitisíce korun navíc, jděte tam, kde mají pro vaše potřeby připravenu řadu šikovných projektových řešení, které je možné později ještě upravit na míru. Příkladem může být i McFall Development – firma na výstavbu rodinných domů. A umí mnohem víc, než jen stavět

Přečtěte si:  Peněžní půjčka může být otázkou jen několika minut

Nahlédněte do vzorových domů

Své návrhy vám neukáže jenom na papíře. Naopak. Navštívit můžete i již postavené a zařízené nemovitosti, abyste se na vlastní oči i další smysly přesvědčili, že nízkoenergetické rodinné bydlení vás na každodenním komfortu nijak omezovat nebude.

Pomohou i s vyřízením dotace

Navíc můžete na moderní nízkoenergetické domy získat i dotaci z programu Nová zelená úsporám, s jejímž vyřízením vám vyškolení pracovníci McFall Development pomohou. Na výstavbě svého bydlení tak můžete ušetřit opravdu nemalou částku a to bez jakýchkoliv starostí navíc. Zjistěte více na stránkách Mcfd.cz. Stačí nezávazně vyplnit formulář a zástupci firmy se vám ozvou s konkrétním technickým i cenovým řešením.

Dům, bydlení, na klíč
Chtějte dům s nízkými provozními náklady – mít ho můžete i na klíč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *