Kitchen Cabinets Interiors  - rdsremovalanalytic / Pixabay
Bydlení a domácnost Kuchyně

Vytvořte kuchyni prostoru na míru

Kuchyně byla a je srdcem každého domu i bytu. To co se mění, jsou nároky kladené na  kuchyně. Moderní kuchyně je krásná, stylová, má svou atmosféru, je plně funkční a maximálně využívá prostor. Staré kuchyňské linky již nesplňují standardy kladené na moderní bydlení.

Nová kuchyně, to není pouze slepé následování aktuálních trendů. Ve své kuchyni byste se měli především dobře cítit a rádi vařit. V dnešní době je na výběr mnoho materiálů, nepřeberné množství dekorů a barevných kombinací.

Plánování kuchyně není jednoduchá záležitost

Kuchyni využíváme mnoho let a počáteční investice do odborného poradenství se určitě vyplatí. Profesionální designéři by zase měli respektovat vaše nároky, požadavky a přání. Ať už plánujete kuchyňskou linku a kuchyňský nábytek z masivního dřeva, dýhy nebo nejčastěji používaného materiálu, lamina, prvním krokem by měl být návrh kuchyně v reálném prostředí. Kuchyňské linky by měly poskytovat dostatek pracovního, odkládacího i úložného prostoru.

Využijte virtuální studio

Existuje i jednoduchý způsob návrhu vaší kuchyně, bez toho abyste museli navštěvovat profesionální kuchyňské studio. Virtuální kuchyňské studio přijede za vámi až domů a po proměření prostoru budoucí kuchyně vám nabídne její profesionální vizualizaci. Profesionálové zvolí optimální řešení pro každý prostor, poradí  si i s malým nebo netypickým prostorem. Můžete využít služeb, rad a postřehů renomovaných designérů a designových studií z celého světa a získáte tak moderní kuchyni podle vašich přání.

Přečtěte si:  Kvalitní nábytek je základem každého interiéru. Jak na jeho výběr a jak ho efektivně kombinovat?

Služba virtuálního kuchyňského studia, zahrnující zaměření a návrh kuchyně v  prostředí vašeho domu či bytu je zdarma. Tato jedinečná služba zatím funguje pouze pro Prahu, Brno a Ostravu a okolí těchto měst, ale postupně se bude rozšiřovat i na další místa České republiky.

Další výhodou, z které můžete jako zákazníci těžit je nižší cena za vybranou kuchyňskou linku, než za jakou je nabízená jednotlivým koncovým zákazníkům. Inspiraci již realizovanými projekty nabízejí i fotogalerie.

Kitchen Interior Design - HakimSantoso / Pixabay
Vytvořte kuchyni prostoru na míru

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *