June Lipensko Lipno Nad Vltavou  - jirkamanek / Pixabay
Cestování a dovolená

Ubytování na Lipně: Relaxujte, sportujte, bavte se

Ať už chcete klidnou rodinnou dovolenou nebo víkend strávený turistikou a sportováním s přáteli, jste tu správně.

Unavení rodiče ocení naše wellness centrum, kde si mohou odpočinout na sluneční louce. Vaše tělo se uvolní a prohřeje v páře nebo sauně a novou energii okamžitě naberete po některé z masáží. Vaše ratolesti se zatím mohou bavit v jednom z našich animačních programů, kde se zabaví a naučí novým věcem a to pod dohledem. Společně pak můžete strávit příjemné chvíle na pláži nebo se vydat na některý z lákavých výletů. Například na stezku korunami stromů.

Ubytování v rodinném domku, u kterého bez problému zaparkujete, s veškerým vybavením je pak jak stvořené pro vás i celou vaší rodinu.

Ships Sailing Ships Lake Lipno  - NickyPe / Pixabay
NickyPe / Pixabay

Můžete vyrazit i s partou

Přijeďte a zažijte čas plný zábavy, dobrého jídla a sportu. Uspořádejte turnaj například v plážovém volejbalu na jednom z našich venkovních hřištích. Ve Sport Aréně si změřte síly v tenise, badmintonu, stolním tenise nebo squashi. Formu si udržíte ve fitness centru a večer se pobavíte u bowlingu. Vyrazit můžete také do okolní přírody na bruslích, kolech nebo jen tak pěšky.

A co je nejlepší? Sportovní vybavení můžete nechat doma, protože vám všechno půjčíme. Ubytování na Lipně se vám nabízí v útulných bungalovech nebo rodinných domcích přímo na pláži.

Přečtěte si:  Co můžete očekávat od dovolené v Řecku

Tipy na výlety v okolí

Už víte, jak vypadá ubytování na Lipně, a že i pro fajnšmekry se tu místo najde. Pokud máte rádi turistiku, tak vám poradíme pár tipů kam se tady v okolí vydat.

Bobová dráha Slideland Lipno nad Vltavou

To je 1 km dlouhá bobová dráha. 21 zatáček a 2 tunely vám přinesou to pravé adrenalinové osvěžení.

Stezka korunami stromů

Jedinečná cesta s úžasným výhledem na šumavskou přírodu, v jasném počasí dohlídnete i na vrcholky Alp. Na konci vás čeká nejdelší suchý tobogán u nás. Ten si můžou užít nejenom děti, ale i dospělí.

June Trail Trip View Treetops  - SimonaR / Pixabay
SimonaR / Pixabay
Lanový park

Vyberte si z pěti tras nebo zdolejte všechny. Zábava, kde se otestuje vaše fyzická připravenost.

Hrad Rožmberk

Dýchla na vás historie? Tak je to správně, protože hrad Rožmberk patří mezi jeden z nejstarších hradů u nás. Užijte si tento skvost s celou rodinou nebo přáteli.

A mnoho dalšího. Přijeďte na Lipno a moc rádi vám další tipy na výlety poradíme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *