book, books, two
Firmy a služby

Kvalitní diáře vám přináší český producent Helma 365

Diáře představují důležitý nástroj pro organizaci času a plánování aktivit. Ať už jde o profesionální, osobní nebo studijní život, diář je nezbytným pomocníkem pro každého, kdo chce mít svůj čas pod kontrolou. Tradiční český nakladatel kalendářů, diářů a zápisníků – Helma 365 – se snaží přinést více krásy, radosti a inspirace do vašeho každodenního plánování.

Tradice a kvalita je zárukou spokojenosti zákazníků

Helma 365 je společnost s více jak dvacetiletou tradicí v oblasti tvorby kalendářů a diářů. Za tu dobu se stala největším českým producentem výrobků s kalendáři, ročně vyprodukuje více než 6 miliónů kusů. Jejich produkty mohou zákazníci najít ve dvaceti evropských zemích.

Výroba diářů je poměrně náročným procesem. Jsou používány moderní technologie i tradiční řemeslné postupy. Každý detail je pečlivě promyšlen a navržen tak, aby splňoval nejen funkční požadavky, ale také estetické nároky zákazníka..

Plánovací diář je nepostradatelný pomocník pro efektivní organizaci času

Plánovací diář je ideálním nástrojem pro efektivní správu času. Umožňuje snadno naplánovat a sledovat různé aktivity, úkoly a schůzky. Navíc nabídne dostatek prostoru pro poznámky, náměty nebo myšlenky. Plánovací diáře jsou k dispozici v různých velikostech a designech, takže si každý může vybrat variantu přesně podle svých potřeb a preferencí.

Přečtěte si:  Nepostradatelná vzduchotechnika

Produktová řada diářů od Helma 365

Produktové portfolio společnosti Helma 365 je velmi široké. Kromě tradičních plánovacích diářů nabídne také tematické diáře (např. na cestování), luxusní provedení pro ty nejnáročnější zákazníky nebo praktické kapesní formátu (diář A5) pro ty, kteří potřebují mít svůj plánovač stále u sebe.

Jednotlivé modely se liší také typem vazby, materiálem obalu i grafickým provedením stránek. V produktovém sortimentu nenajdete pouze běžné roční kalendária ale i tematické kalendária pro celoroční použiti. Každý si tedy muže vybrat přesně ten typ diáře, který mu bude nejvíc vyhovovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *