cranberries, heather, norwegian nature
Zdraví a životní styl Obchod a prodej

Drtivé většině z nás chybí celá řada důležitých látek. Jak je doplnit?

Pokud se alespoň trochu zajímáte o oblast zdraví a stravování, zajisté vám neunikla celá řada varování ohledně nedostatku vitamínů a minerálů v naší společnosti. Na tento problém poukazují nejen doktoři, ale i vědci a Světová zdravotnická organizace. Jak se vyhnout zbytečným potížím?

Vyhněte se deficitu

Vitamíny a minerály společně řídí tisíce různých procesů v našem těle. Pokud trpíte jejich nedostatkem, logicky se váš zdravotní stav postupem času zhoršuje. Krása a zdraví bez potřebných živin? Asi těžko. Velkým problémem je fakt, že v rámci běžné stravy je skoro nemožné získat všechny důležité mikroživiny. Přesně proto přichází na scénu moderní doplňky stravy.

Mezi ověřené přírodní produkty se řadí například prosté brusinky, které asi nikomu z vás nemusíme představovat. V dnešní době si lze pořídit jejich šikovný extrakt, jejž stačí přijmout dvakrát denně v podobě tablet a brzy pocítíte výrazné benefity.

berry, cranberry, diet
Drtivé většině z nás chybí celá řada důležitých látek. Jak je doplnit?

Hlavním lákadlem je celkové posílení přirozené obranyschopnosti, díky čemuž budete méně nemocní, stejně jako se rychleji uzdravíte. Zároveň působí jako antioxidant v našich tělech, což je v dnešní době extrémně důležitá funkce. Ženy ocení schopnost tlumení premenstruačních syndromů a nepříjemné menopauzy. Pomáhají také při zánětech močových cest, během průjmů a zvyšují hladinu „hodného“ cholesterolu. Samozřejmě fungují i jako skvělá prevence proti nejrůznějším potížím.

Přečtěte si:  Precizní a spolehlivé nástroje pro každého strojírenského profesionála

Kde koupit?

Zajímají-li vás brusinky, určitě neutrácejte zbytečně. Výhodné balení vám poskytne třeba známý výrobce Naturvita, jenž dodává brusinky v tabletách do populárního e-shopu Gigalékárna. 60 tablet tak pořídíte pouze za 198 Kč, přičemž vám vystačí na celý měsíc. Nepřekračujte doporučené denní dávkování, které počítá s dvěma tabletami denně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *