Binary Code Binary Binary System  - geralt / Pixabay
Ekonomika a finance Podnikání

Co vašemu byznysu přinese podnikový informační systém?

Co je to podnikový informační systém?

Podnikový informační systém je software, který slouží k uchovávání všech dat souvisejících s chodem firmy. Menší subjekty často využívají různé tabulkové kalkulátory (např. MS Excel), které sice z počátku dostačují, ale s růstem firmy začnou být značně nepohodlné. Zároveň je nelze efektivně využívat na účetnictví a mnoho dalších specifických činností, ve kterých ekonomický systém exceluje.

V případě podnikového informačního systému samozřejmě nejde jen o účetní software. K dalším agendám patří moduly související se zaměstnanci a jejich náborem, docházkou, sledováním výkonů apod. Nedílnou součástí podnikového informačního systémů bývají dodavatelské, logistické a výrobní moduly, distribuční systémy, marketingové nástroje a široké spektrum funkcí, které jsou navzájem propojené.

Přečtěte si:  Dárek na celý život i investice do budoucna

Vyberte si informační systém, který poroste společně s vámi

K mání je nespočet informačních systémů a není snadné vybrat nejlepší řešení. Nechcete-li šlápnout vedle, řiďte se podle analýzy aktuální situace firmy a jejího předpokládaného vývoje. Berte v úvahu možnosti daného systému a možnosti rozšíření.

Za zmínku stojí například podnikové informační systémy RIS od firmy Saul. Jde o modulové řešení, které snoubí snadnou implementaci, uživatelsky přívětivé rozhraní a příjemnou cenu. Nejnáročnější zákazníci ocení manažerský informační systém TOP-RIS – skvělého pomocníka pro manažery, vedoucí účetní a pracovníky controllingu. Detailní informace najdete na www.saul.cz.

Data Information Coding Computing  - TheDigitalArtist / Pixabay
Co vašemu byznysu přinese podnikový informační systém?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *