gold bars, gold bullions, finance
Ekonomika a finance

Hledáte spolehlivého a levného dodavatele zlata?

Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemince.cz. Prodejnu má v Praze v budově Obecního domu. Ale pozor, prodejna je ve druhém patře! Nikoliv v přízemí.
Abyste nezabloudili, použijte služební vchod (z ulice u Obecního domu) hned vedle výlohy Blanky Matragi a nechejte se vyvést výtahem do druhého patra. Za nízké ceny získáte zlato i v Brně, v ikonické cihlové budově Dornych, vedle Vaňkovky.

Právě nízká cena a vysoké skladové zásoby přivádí k tomuto tradičnímu prodejci investičního zlata a stříbra nové zájemce o bezpečné uložení finančních prostředků do drahých kovů.
Že jsou ceny zlatých cihel a zlatých mincí u tohoto prodejce skutečně nejnižší, se můžete přesvědčit na stránce investiční zlato. Ceník v euro je na stránce investičné zlato.

Přízemní cenou zlata se tento prodejce výrazně odlišuje od ostatních nabídek na trhu. Potvrzuje to i jeho umístění na prvním místě loňského srovnání finančních produktů v kategorii prodejců drahých kovů (soutěž pořádá server Finparáda společnosti Scott & Rose).

Hledáte spolehlivého a levného dodavatele zlata?

V poslední době jsme svědky nebývalého vzestupu cen zlata, což přitahuje pozornost mnoha investorů, kteří hledají bezpečné uložení svých finančních prostředků. V České republice je několik míst, kde můžete své investice směřovat, ale Praha a Brno jsou mezi nimi vedoucími hráči. V těchto městech najdete širokou nabídku investičního zlata, která může uspokojit jak velké, tak i malé investory.

Proč je tak populární

Investiční zlato je považováno za jednu z nejstabilnějších forem ochrany majetku před inflací a finančními krizemi. Zlato si udržuje svou hodnotu v dlouhodobém horizontu a je méně volatilní než mnoho jiných investičních nástrojů. V Praze a Brně se investiční zlato prodává převážně ve formě zlatých slitků a mincí, které jsou snadno obchodovatelné a mají jasně stanovenou tržní hodnotu.

Přečtěte si:  Finanční poradce jako pravá ruka každé rodiny

Investiční slitky a mince

Obě města nabízejí široký výběr investičního zlata. Zlaté slitky jsou k dispozici v různých hmotnostech, od malých 1 gramových slitků vhodných pro začínající investory až po velké 1000 gramové cihly pro zkušenější sběratele a investory. Investiční mince jsou oblíbeným sběratelským artiklem a zároveň slouží jako solidní investice.

Jak vybrat správného dodavatele

Při výběru dodavatele je důležité se zaměřit na spolehlivost, transparentnost cenových relací a kvalitu nabízeného zlata. Cena zlata se může výrazně lišit mezi jednotlivými prodejci, takže porovnání nabídek před koupí může ušetřit nemalé finanční prostředky. Věnujte pozornost i certifikátům pravosti a původu zlata, které by měl prodejce poskytnout.

Co dále zvážit?

Před nákupem investičního zlata je také vhodné si ověřit, jaké jsou možnosti výkupu zlata zpět prodejcem. Mnoho renomovaných prodejců nabízí možnost odkupu zlata za tržní ceny, což může být užitečné v případě, že se rozhodnete svou investici v budoucnu prodat.

Investice do zlata zůstává jednou z nejbezpečnějších cest, jak ochránit své finance před nepředvídatelností trhů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *