Zdraví a životní styl

Kyselina lipoová: Silný antioxidant, jež vás překvapí svými účinky

Existuje jen pár látek, které vám dokážou nabídnout tolik blahodárných účinků, jako kyselina lipoová. Ta je známá především jako silný antioxidant, díky čemuž chrání buňky před oxidačním stresem. Pozitivně působí však i na lidský metabolismus, což z ní dělá skvělého pomocníka během hubnutí. Najít ji přitom můžete v celé řadě potravin, nebo ji užívat prostřednictvím běžně dostupných doplňků stravy.

Silný antioxidant, který vás překvapí

Kyselina lipoová se řadí mezi jedny z nejsilnějších antioxidantů, které jsou pro naše tělo obzvlášť důležité. Jejich úkolem je totiž bojovat proti škodlivým volným radikálům, jež způsobují oxidaci buněk a také mohou mít za příčinu vznik nádorů. Užíváním antioxidantů tak přispějete nejen ke svojí kráse, ale i zdraví. Samotná kyselina je obsažená v celé řadě potravin, jako je špenát či brokolice.

Užívat ale můžete i doplňky stravy jako je Kyselina lipoová plus od českého výrobce Naturvita. Dostupná je jak na e-shopu výrobce, tak i Gigalekarna.cz. Na místo pečlivé tvorby jídelníčku tak můžete kyselinu lipoovou jednoduše doplnit prostřednictvím dvou tablet denně, které zapijete vodou. Podobným způsobem doplníte i ostatní vitamíny a minerály, jež jsou důležité pro správné fungování našeho organismu.

Přečtěte si:  Prodej CBD olejů

Poprat se dokáže i s vysokým cholesterolem

Pokud se rozhodnete pravidelně užívat kyselinu lipoovou, můžete počítat s tím, že vám přinese i další benefity. Kromě toho, že je antioxidant, dokáže i efektivně podporovat hubnutí a zrychlit energetický metabolismus. Pozitivní účinky má však i u osob s vysokým cholesterolem či predispozicí k onemocnění Alzheimerovou chorobou, jíž dokáže částečně předcházet. Kyselina lipoová plus – 60 tablet může pomáhat i diabetikům, a to s celou řadou onemocnění, jako je například neuropatie. Nemocní uživatelé by se však měli vždy dopředu poradit se svým lékařem a až teprve poté začít kyselinu lipovou pravidelně užívat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *