Apartment Bedroom Metal Bed  - ColorandoDaDanci / Pixabay
Nábytek Obchod a prodej

Jaké přednosti má oblíbený kovový nábytek

Nejvhodnějším materiálem pro vysoce zatěžovaný nábytek je kov. Kovový nábytek je vhodný ať do škol nebo dílen, zdravotnických zařízení, skladů, ale i třeba do moderního kancelářského interiéru. Jeho hlavními výhodami jsou vysoká odolnost a pevnost, v případě kvalitního moderního vybavení také design.

Kovový nábytek do domácnosti

Společnost Alfa 3 s.r.o. se zabývá vývojem, výrobou a prodejem kovového nábytku. Díky téměř dvacetiletým zkušenostem a orientaci na design a kvalitu provedení patří ke špičce na trhu. Výroba probíhá na velmi přesných CNC zařízeních, některé výrobky jsou pozinkované pro odolnost vůči vlhkosti, jiné disponují dvouplášťovými dveřmi pro větší bezpečnost, například šatní skříňky. Povrchová úprava vypalovanou epoxypolyesterovou barvou zajišťuje dlouhou životnost a odolnost proti poškrábání, mezi další kvality patří rovnoměrnost laku a barevná stálost.

Snadná udržovatelnost nábytku

Kovový nábytek se snadno udržuje. Není problém omývat ho vodou, nehrozí zvlhnutí a s ním přicházející bobtnání, drolení a plísně jako je to u dřevotřísky. Proto je vhodný i pro provozy, kde dochází k silnému znečištění, jako jsou dílny nebo šatní skříňky u bazénu nebo ve škole. Šatní skříňky mají speciálně zpevněné dveře a okolí závory zámku, aby nemohlo dojít ke snadnému vypáčení nebo odbroušení. Zloděj proto prakticky nemá šanci rychle a nenápadně do skříňky vniknout.

Přečtěte si:  Jednorázové e-cigarety: 5 důvodů, proč jsou lepší alternativou než klasické cigarety

Kancelářský kovový nábytek spojuje moderní a nadčasový design s pevností a odolností. Minulostí jsou pod složkami se prohýbající poličky, všechny díly nábytku k sobě ladí a mají dobře navržené rozměry, aby odpovídaly použití. K dispozici je kompletní vybavení pro kartotéky.

Kovový nábytek je praktický i stylový, neudělá ostudu v žádné moderně technokraticky zařízené kanceláři, ani špinavé dílně, kde spíš než jeho vzhled oceníte odolnost a trvanlivost.

Design Interior Home Modern - svabic / Pixabay
Jaké přednosti má oblíbený kovový nábytek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *